Make up Revolution London – Pro Prime

Podklad pod make up v spreji! To ma veľmi zaujalo. Videla som ho u viacerých značiek a vedela som že chcem tento zázrak vyskúšať. Práve preto som bez váhania prijala ponuku od Make up Revolution London a mohla som taký produkt vysúšať. Dámy a páni… Pro prime.

A make up primer spray?! I am very interested.. Many brands sell this product and I knew that I wanted to try this miracle. That’s why I accepted the offer from Make Up Revolution London and could test such product. Ladies and gentlemen … The Pro prime.

DSCN6564

Balenie produktu pozostáva s plastovej fľašky s rozprašovačom. Napriek plastovej fľaštičke balenie nevyzerá lacno a zachováva si „profesionálnu tvár“. Samotný produkt je vodovej konzistencie.Vôňu má kvetinovú – pripomína mi ružovú vodu.  Aplikovať ho je potrebné z väčšej vzdialenosti, pretože rozprašovač občas vyprskne aj väčšie kvapky. Po aplikácii už nie je nutné produkt rozotierať. Pleť pripraví na make up a zanechá ju vyživenú a hydratovanú. Po „zaschnutí“ zanechá na pleti lesklú, lepkavú a vyhladenú vrstvu. Vtedy je potrebné aplikovať make up.

Product packaging consists of a plastic bottle with a sprayer. Despite having a plastic bottle packaging does not look cheap and it retains „professional face.“ The product itself is watery consistency. Smells  flowery – it reminds me of rose water. The spray sometimes spits a larger drops. It úrepare skin for make up and leaving it nourished and hydrated. After the „dry“ it leaves the skin shiny, sticky and smoothed layer. Then is necessary to apply make-up.

DSCN6593

Môj prvotný dojem sa nemýlil. Na lepkavý podklad make up krásne sadne a už sa nepohne. S podkladom pleť pôsobí hladším a jednotnejším dojmom. Podklad sa podľa mňa hodí na normálnu až suchšiu pleť. Jeho nevýhodu vidím v tom, že nezakrýva póry – to síce ani nesľubuje ale to je to, čo potrebujem ja. Pre „fotošopovú“ pleť odporúčam naniesť ešte podklad pre minimalizovanie pórov na jednotlivé časti tváre. Na fotke môžete vydieť ako krásne udržal make up po 10 hodinách. Na ľavo je jasne vidieť, že make up stále drží, pravá strana bez báze je vo výrazne horšom stave.

On the sticky surface make up  sit beautifully and never move. With a base skin acts smoother and more uniform impression. Is suitable for normal to drier skin. Only one minus I see is does not minimalize the pores – that although no promises but that’s what I need. For „photoshop“ skin you should apply a basis for even minimize pores on different part of the face. The picture displayedhow looking  make-up after 10 hours. On the left is clearly visible that make up still holding, the right side without base is in much worse condition.

dnes2

S primerom som veľmi spokojná natoľko že si ho znova kúpim. Používam ho na seba ale aj na klientky. Pokiaľ ste majiteľky suchej až normálne pleti tak smelo to toho. Môžem vám tento produkt jedine odporúčať. Bude to môj skvelý parťák na leto.

With primer, I’m very happy and I will buy it again. I use it for myself but also for clients. If you are of the owner dry to normal skin so that  go ahead and buy this primer. I can only recommend this product. It will be my best buddy for the summer.

Keď sme pri parťákovi na leto. Odporúčam pri nákupe na Makeup Revolutio London prihodiť d košíka aj tento bronzér…

And when we speak about summer buddy… I recommend you buying this bronzer from Make up Revolutio too …

DSCN6613DSCN6615

Tento bronzér a mi používaním veľmi osvedčil. Má super farbu. Nie je oranžový ale ani príliš studený a bude sedieť najmä svetlejším tipom pleti. Nie je úplne vhodný na kontúrovanie ale na bronzovanie je výborný. V lete keď nosím minimum make upu skvelo dodá pleti šťavu. Milo ma prekvapila veľkosť produktu – je fakt veľký – vydrží večnosť. A pozor – je matný…Odporúčam.

DSCN6616

This bronzer is great. It has right color. It is not orange and too cold color. Will sit  lighter skin tones. It is not suitable for contouring but for bronzing is excellent. In the summer when I wear a minimum of makeup will gives skin juice. Pleasantly surprised by the size of the product – it is really great – will last forever. Is matt. I Recommended.

DSCN6614

Hanka 😉

Comments

  1. Aďka

    Počula som u všeličom vrátane o podklade v spreje, no nikdy som nemala odvahu to skúsiť 😀 Som zvyknutá na bázu klasickú a asi by som si na toto nezvykla, no vyzerá to super 🙂

    1. Post
      Author

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *