SWAP s Katkou – čo je dobré to musím mať

DSC_0055_800x535

Ahojte. Máme tu môj druhý swap. Tento krát sme sa na výmene balíčkov dohodli s Katkou, blogerkou z blogu co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.skBalíčky sme si vymenili osobne a poobedie ktoré sme spolu strávili bolo super! Stále sme sa mali o čom rozprávať a tak dúfam katka, že sa ešte stretneme. 🙂

V dnešnom článku vám ukážem, aké produkty som dostala od Katky.

DSC_0056_800x535

Balíček obsahoval ako dekoratívnu kozmetiku. tak kozmetiku určenú na starostlivosť o telo – práve tú môžete vidieť na fotke. Veľmi ma potešil suchý šampón od Batiste. Veď suchých šampónov nie je nikdy dosť! Kondicionér sa u nás doma nestratí, rovnako tak sprcháč Ziaja. Ziaja sprchový gél ma krásnu sladkú vôňu a štedrý obsah 500ml. Sprchové gély tejto značky mám rada, pretože sú príjemné, krémové a nevysušujú pokožku. Ak hľadáte kvalitné sprcháče, ktoré veľa nestoja – tak sa pozrite práve po značke Ziaja.

Katka vie, že mám problém z chĺpkami a tak mi kúpila aj krém na ich odstránenie. S týmto krémom ale nemám dobrú skúsenosť a tak ho ako jediný z tejto časti balíčka nevyužijem.

DSC_0057_800x535

Dekoratívna kozmetika! Tej nikdy nebudem mať dosť a tak ma naozaj potešilo že jej bolo v balíčku toľko veľa. Ak z tejto časti balíčka niečo nevyužijem, je to voňavý púder na telo. Tento tip produktu ma neláka vyskúšať.

Naopak najviac ma potešila práve multifunkčná paletka od NYC, ktorú som už dlho chcela vyskúšať. Takže sa môžete tešiť na video s líčením. Fialovým tekutým rúžom Katka trafila do čierneho. Je to produkt ktorý určite vynosím. Maskara od Rimmel ma zaujíma, pretože je vodeodolná a mohla by byť super spoločníkom na zimné lyžovačky. Čiernych kajaliek mám obrovskú spotrebu a tak sa táto naozaj mäkká od Rimmel hodí do zásoby. V balíčku bol potom ešte lesklý balzám na pery od NYC, na „no makeup makeup days“ ideálny spoločník.

DSC_0058_800x535

Ako vianočný darček mi Katka pribalila ešte tonu vzoriek a telové mlieko.

Balíček od Katky sa mi veľmi páčil a jeho obsah ma milo prekvapil. Na to, že sme sa nepoznali, mi Katka produkty naozaj ušila na mieru. Chcela by som sa jej za balíček ešte raz, veľmi pekne poďakovať.

A čo dostala Katka odo mňa? To si môžete pozrieť v článku u Katky na blogu! 🙂

Bol to môj druhý swap a vymieňanie balíčkov sa mi naozaj zapáčilo. Preto ak by ste niekto chcel so mnou urobiť swap napíšte mi email a dohodneme sa! 🙂

Hanka;)

Comments

  1. Katka

    Aj mne bolo s tebou naozaj veľmi príjemne a určite si to veľmi rada zopakujem 🙂 Teda, keď opäť budeme niekde bližšie, kam sa vieme obe bez problémov dostať 🙂 Som naozaj veľmi rada, že ťa väčšina produktov potešila, aj keď niektoré neboli práve podľa tvojho gusta. No verím, že aj tie si nájdu svojho majiteľa a niekomu urobia radosť. Je vidieť, ako ti môj balíček urobil radosť a myslím si, že to bolo hlavným cieľom. Takže som maximálne spokojná, že ťa aspoň 90% balíčka potešilo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *