Skutočná pomoc pre zničené vlasy

Minulý týždeň som sa zúčastnila tlačovej konferencie spoločnosti Henkel. Predstavili nám novú zložku – omega plex – ktorú zaradili do viacerých produktov vlasovej kozmetiky.  Špeciálne nám predstavili farby na vasy obsahujúce tento zázrak a taktiež radu Gliss Kur – Fiber Therapy.

Som veľmi vďačná, že som sa mohla zúčastniť predstavenia tejto novinky. Z konferencie som si odniesla aj tašku plnú produktov a tak som hneď mohla produkty vyskúšať. Mám veľkú radosť že vám dnes nie len predstavím tieto produkty ale rovno vám aj popíšem svoje dojmy. 

 

Novinka, láska celebrít – OMEGA PLEX technológia.

Úvodom by to chcelo asi definíciu – čo to teda ten OMEGA PLEX zázrak je? Je zo zložka, ktorá dokáže obnoviť poškodené a chýbajúce vlasové väzby, spevniť vlasové vlákna, a tým chrániť vlasy pred budúcim poškodením. Pracuje vo vnútri vlasu.  Sľubuje viditeľne lepšiu kvalitu vlasov.

Tento sľub ma samozrejme zaujal. Ako už možno viete, moje vlasy od januára prešli niekoľko krát odfarbením – mám tmavé vlasy a dostať sa na pekné blond obmreé je dosť komplikované. Moje vlasy to síce nesú ako tak v pohode, no boli už aj zdravšie a krajšie. Končeky mám pomerne suché. Takže som bola ideálny typ na testovanie týchto OMEGA PLEX noviniek.

Farby na vlasy, ktoré ošetria vlasy?

Áno presne také by mali byť farby na vlasy s obsahom OMEGA PLEX technológie. Farby zafarbia a zároveň ošetria vlasy. Pri tvorbe portfólia farieb sa spoločnosť zamerala najmä na blond farby, ktoré vo všeobecnosti poškodzujú vlasy viac ako tmavé. Práve blond farbu vyskúšam na svoje ombreé aj ja.

Oproti bežnej farbe, nájdete v tomto balení sáčok navyše. Je v ňom kúra, ktorá ma obnoviť OMEGA PLEX efekt. Aplikuje sa 3 týždne po farbení.

Šampón, kondicionér, olej…

Šampón čistí pokožku hlavy. Vlasy zbavuje nečistôt a zvyškov stylingových produktov. Bbnovuje mikro-väzby vo vnútri vlasov. Už samotný šampón by mal napomôcť zlepšiť kvalitu vlasov. Šampónom som si umyla vlasy a  nemám mu čo vytknúť funguje normálne. Na moje prekvapenie som nemala vlasy mastné hneď na druhý deň, ako to pri Gliss Kur štandardne mám.

Kondicionér som naniesla na končeky vlasov (zhruba od úrovne uší dole) a nechala pôsobiť asi minútu. Po opláchnutí sa moje vlasy dali krásne rozčesávať, kondicionér ich dokonale oddelil. Bezoplachový kondicionér, ktorý používam dodatočne po umytí na rozčesávanie, som vôbec nemusela použiť.

Záverečnú starostlivosť tvorí dvojfázový regeneračný sprej. Obsahuje výživný olej a OMEGA PLEX technológiu. Aplikuje sa len na končeky, ako keď používate klasický olej na vlasy. Má rozprašovač, čo v prípade krátkych vlasov nie je veľmi praktické, pretože potom ten olej strieknete aj tam, kam by nemal ísť.

Vlasy nezaťažuje no pokiaľ sa vám podarí strieknuť ho ku korienkom, budete mať rýchlejšie mastné vlasy. Ocenila by som klasickú pumpičku. pri dlhých vlasoch to ale nie je problém. Pred použitím ho samozrejme, nezabudnite pretrepať.

Použila som všetky produkty naraz a z efektu…

…Som nadšená!

Po použití všetkých prípravkov som mala vlasy vzdušné a z objemom. Rada vôbec nezaťažila moje vlasy. Už po prvom použití som mala pocit pevnejších a zdravších vlasov. Vlasy boli nie len na pohľad ale aj na dotyk zdravé, akoby moje ombreé vôbec nezabezpečili tri kolá peroxidu.

A ako je to s mojím ombreé po troch kolách odfarbenia? Ešte stále nie som spokojná. Už nie som vo fáze mrkef – teraz som kuriatko. Platinová blond je v nedohľadne. Preto budem ešte asi musieť vlasy odfabiť. No teraz už viem že to moje vlasy zvládnu. Vďaka farbám aj starostlivosti s omega plex.

Vyskúšať túto radu odporúčam všetkým, ktorý majú suché a zničené vlasy. Je to prvá rada pri ktorej mám pocit že to nie je len mastný šampón, po ktorom si budem už na druhý deň umývať vlasy ale je to rada ktorá naozaj funguje a vlasy vyzerajú zdravo aj na druhý či tretí deň po umytí.

Táto novinka je už aktuálne dostupná v obchodoch.

Hanka;)

Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *