Letná limitka Cien Lidl

Na mojej Facebook fan page som vám písala o tom, ako som natrafila v Lidl na krásnu letnú limitku kozmetiky Cien. Hravé obaly ma samozrejme hneď zaujali a nakoniec som si vybrala niekoľko kúskov. Dnes vám o nich napíšem. berte to však skôr ako moje prvé dojmy než ucelenú recenziu. Produkty sa mi ale celkom páčia a tak vám o nich chcem dať vedieť teraz, kým sa dajú ešte kúpiť. 

 

Tropical summer Lip Balm

V mojom Lidl boli na výber 3 vône a ja som si zvolila Wild Hibiscus. Vôňa je to naozaj výrazná, sladká, tropická. Čo sa týka hydratácie je to skôr taký ľahký balzám ktorý síce pery premastí, no jeho efekt dlho netrvá. V zime, kedy potrebujem extra výživu by pre mňa rozhodne nebol vhodný. No aktuálne sa dá. Balzám nenadchne no ani neurazí. Jeho cena je 0,99€ – primeraná kvalite.

Lak na nechty

Na výber bolo opäť viacero odtieňov. Letné, farebné, hravé. Ja som si vybrala tento mint. Konzistenciu má veľmi tekutú, prišlo mi že je v ňom akoby olej. Milo ma však prekvapilo, že rýchlo schne a úplne krytie touto svetlou farbou som dosiahla v druhej vrstve. Za mňa fajn lak – cena 0,99€ – spravíte si ním určite radosť.

Peeling na chodidlá

Z produktov starostlivosti o chodidlá sme mali na výber z 3 produktov. Sprej – deodorant, hydratačná pena alebo peeling na chodidlá, ktorý u mňa vyhral. Peeling má sladkú akoby mango vôňu. Obsahuje cukrové, hrubé čiastočky a olej. Počas používania je dosť lepkaví. Po opláchnutí sú nôžky krásne jemné. Som nadšená. Za mňa super produkt, ktorý sa na leto určite hodí. Veď čoskoro budeme ukazovať chodidlá. Cenu si presne nepamätám no bolo to niečo okolo 2€.

Cien krém na samoopaľovanie

Krém nemá takú výraznú tropickú vôňu. Ako som neskôr zistila je určený na tvár. No zo samoopaľovákov tam mali peny aj telové mlieka, určené na rôzne tmavé tipy pokožky – vyberie si každý. Ja som zvolila na skúšku len tento krém, pretože bol najlacnejší – 1,99€. Včera som si ho naniesla na celé telo a výsledok? Telo naozaj dostalo jemný nádych opálenia.

Zatiaľ som krém použila len raz. Na Facebook vám dám update keď produkt použijem viac krát. Uvidíme či sa bude opálenie stupňovať – podľa popisu na obale by sa malo. Rozmýšľam, že vyskúšam aj samoopaľováky určené na telo, možno dodajú výraznejšie opálenie. Rozhodne však tieto samoopaľovacie produkty stoja za pozornosť.

Tak toľko moje prvé dojmy. Vrámci limitky sa predávajú aj slávne Cien telové maslá, ako inak, v tropických vôňach. Limitka je krásna, lacná a celkom kvalitná. Odporúčam sa po nej vo vašom Lidl popozerať.

Vyskúšali ste niektoré produkty z tejto limitky?

Hanka 😉

 

Comments

 1. V.

  OD Cien pravidelně nakupujeme sprcháče a tak, a musím říct, že si stěžovat nemůžu… U věcí jako lak na nehty a dekorativní kosmetika si už tak jistá nejsem, ale docela mě překvapuje ten samoopalovací krém. Čekala bych, že to bude jedna velká katastrofa, ale nevypadá to 🙂

  1. Post
   Author
   another

   Jasné že po ňom niesom ako mulatka alebo černoška ale o stupeň dva mám pokožku snedšiu 🙂 chcem ho použiť viac krát a ozvem sa s efektom

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
   another

   Každému sedí niečo iné 🙂 ja som Cien kvalitou celkom unesená a aj moja mamka si pochvaľuje ich q10 radu a BB krém.

  1. Post
   Author

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *