Letná Ziaja

Ziaja je značka na ktorú nedám dopustiť. Za veľmi dostupné ceny vždy dostanem kvalitnú dermokozmetiku. Okrem stálic Ziaja kde tu príde aj s limitkou. Inak tomu nie je ani teraz na začiatku leta. Ziaja prišla na trh s limitkou s voňavou Tropical coconut, ktorá ma rozhodne nesklamala. Bude mi robiť spoločnosť celé leto, a nie len táto limitka. Ale aj Ziaja prípravky na opaľovanie. 

 

Tropical coconut

Limitka obsahuje krémový sprcháč, telové mlieko a cukrový peeling. Všetko vo vôni sladkého tropického kokteilu. Sprchové mydlo má naozaj krémové zloženie. Moju pokožku nedráždi a nevysúša. Používam denne. Rovnako tak denne používam aj telové mlieko. Má akoby našľahanú konzistenciu, ktorá je naozaj príjemná. Je veľmi ľahké, na pokožke neostáva dlho mastný pocit, no na leto hydratuje dostatočne. Po použití tohto komba cítim na pokožke tropickú vôňu, ktorá po chvíli vyprchá. Kombo úplne nenadchne no rozhodne neurazí. Ja mu nemám čo vytknúť.

Čo ma ale rozhodne nadchlo je cukrový telový peeling z tejto limitky. Viem, že aj v zime mala Ziaja v rámci limitky cukrový peeling – bol tiež skvelý. Tieto cukrové peelingy majú olejový základ, vďaka čomu peelujú síce poriadne no pokožku neničia. Cukor sa topí veľmi pomaly až vôbec, takže vám vydrží pocelovať až do opláchnutia. Efekt na pokožke je úžasný. Pokožka je hebká a zároveň vyživená. Po utretí mi ostáva na pokožke mastný film, takže po tomto peelingu dokonca nie je nutné ani použiť telové mlieko. Nemôžem si ho vynachváliť. Ziaja prosím, dajte takéto niečo aj do stálej ponuky! 

Ziaja ponúka aj širokú škálu produkty na opaľovanie, ktoré toto leto otestujem prvý krát. Už sa veľmi teším. Po dovolenke vám určite podám update, zatiaľ vám k nim ale nemôžem napísať recenziu.

Ziaja Sun

Ja trpím alergiou na slnko takže sa opaľujem výhradne s 50+ SPF. Veľmi sa mi páči, že toto mlieko je v spreji. Bude sa ľahko aplikovať. Telové mlieko je vodeodolné. Moja citlivá pokožka pri mori bude určite dobrým záťažovým testom. Po dovolenke vám určite napíšem aký sprej je/bol.

Veľmi dobre vyzerá aj krém na tvár 50+. Obsahuje totiž vitamín C a tak by mal predchádzať tvorbe pigmentovích škvŕn ale zároveň ich aj liečiť. Je to skôr ľahký pleťový fluid. Moja mamka ho používa už niekoľko týždňov a jej pleť vyzerá viac zjednotená. Opäť, po čase vám sprostredkujem jej recenziu.

Na čo sa veľmi teším je 30+ na znamienka, jazvy a pery. Vždy si kupujem balzám na pery od Balea a tento rok ho u mňa nahradí tento drobček od Ziaja. Mám na tele jazdy po operácii znamienok a taktiež miliardu znamienok. Tento šikovný pomocník sa u mňa určite nestratí. Má hutnú konzistenciu. Taktiež trápia ma opary čiže SPF na pery na leto je u mňa nutnosť. Opäť je vodeodolný.

Ako po celý rok, tak produkty Ziaja si našli svoje miesto u mňa aj v lete. Limitka mi rozvoniava v sprche každé ráno. Na cukrový peeling nedám dopustiť. Bola by som rada, ak by značka Ziaja zvážila zaradiť cukrové peelingy do stálej ponuky. Určite by boli obľúbené. Už sa veľmi ako vyskúšam opaľováky.

A ozaj, ak do konca júna nakúpite v obchodíku Ziaja pre Teba nad 10€ – dostanete k nákupu spchové mydlo z limitky.

Už ste skúšali cukrový peeling Ziaja?

Hanka 😉

 

 

 

 

 

Comments

  1. Vera

    Ziaja má v ponuke cukrový peeling z rady Cupuacu, používam ho celoročne, lepší som ešte nemala. Tento tropický určite vyskúšam. 🙂

    1. Post
      Author

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *