Jeseň s Mary Kay

Na jeseň značka Mary Kay nesklamala a opäť prišla s novinkami, ktoré som vám ukázala vo videu PR news. Balíček ma prekvapil a zároveň veľmi potešil. Produkty som testovala a musím povedať, že niektoré som si zamilovala natoľko, že so mnou trávia celú jeseň. 

Práve takým produktom sú nové kliešte na riasy. Predtým som kliešte na riasy nepoužívala. Mala som v šuflíku jedny lacné z ebay. Rozhegané kliešte mi ale usekli mihalnice a tak som sa kliešťom na riasy vyhýbala. Ja viem… Beauty blogerka čo nepoužíva kliešte na riasy. Nuž. Priznávam sa.

Ako sa mi ale do rúk dostali tieto nové od Mary Kay, hecla som sa a naučila sa kliešte na riasy používať. Stali sa súčasťou mojej rutiny a na líčení mihalníc je naozaj poznať rozdiel. Odporúčam naučiť sa na kliešte na riasy avšak, naozaj zainvestujte a zadovážte si kvalitné.

 

Ďalším mojim jesenným must have bol a stále je lak na nechty. Nakoľko je to odtieň výrazný no stále decentný, zastúpenie Mary Kay sa mi ním trafilo do vkusu a nosím ho naozaj takmer stále. Lak je hustý, dobre kryje už v prvej vrstve a na moje prekvapenie – v dokonalom stave mi vydrží 3 dni. To už je na moje lámavé nechty naozaj dlhotrvácnosť.

A čo by som produktu vytkla? Za mňa je to tenký a úzky štetec. Aplikácia laku s ním je tak málo pohodlná. Za seba uprednostňujem hustejšie a širšie štetce, ktoré pokryjú nechet na prvý šup.

Ďalšou krásnou novinkou a taktiež veľmi vhodný darček na Vianoce je voňavka Live Fearlessly. V popisovaní vôní naozaj nie som dobrá. Táto voňavka nie je ani ťažká, zimná ale ani svieža citrusová. Popísala by som ju ako jemnú, kvetinovú a pudrovú. Mne rozhodne ulahodila.

Navyše sa mi páči aj odkaz ktorý voňavka nesie. Robí to z nej ideálny darček pre každú ženu. “Odvaha je umenie robiť to, čoho sa bojíme, bez ohľadu na to, ako je to ťažké. Odvaha je pravda. Odvaha je sebavedomie. Povedzte svoj príbeh.” – Mary Kay Ash

Čo už ma tradične nenadchlo je nová mini paletka. Dostala som krásne na deň nositeľné farby – odtieň: Rosé Nudes. Pletka je komunikovaná ako matná, s tým však nemôžem súhlasiť pretože tiene majú jemný shimmer. Naozaj jemný. Bohužiaľ tiene majú opäť suchšiu, kriedovú konzistenciu a pri práci dosť prášia.

Napriek všetkému mám pocit že Mary Kay na kvalite zapracovali, pretože paletka je najlepšia akú od nich mám. Napriek tomu že tiene prášia ako divé, pracuje sa s nimi podstatne lepšie ako s ostatnými čo mám. Prichytia sa na štetec aj bez navlhčenia. Zdá sa mi, že aj pigmentácia je lepšia a pri blendení sa pigmenty prichytia na bázu a ostávajú na viečku. Za mňa nenadchne ale tento krát už rozhodne neurazí. Vzala mi ju mama a používa ju denne,  čo je dôkaz toho, že paletka rozhodne stojí za povšimnutie.

Mary Kay je rozhodne katalógová značka, ktorú ma baví objavovať. Novinky ma nesklamali ale naopak, opäť som si našla svojich obľúbencov. Novinky plné jesenných a zimných berry farieb, rozhodne stoja za povšimnutie aj ak hľadáte darčeky na Vianoce.

Hanka 😉

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *