Vianočná limitka od Yves Rocher

Ešte pred víkendom ma potešilo milé prekvapenie od Yves Rocher. Krásne zabalený balíček, som mohla dať rovno pod stromček avšak ja som nevydržala a otvorila ho ešte pred Vianocami. A bola tam. Krásna vianočná limitka ktorú som nedávno okukovala v predajni. 

Ak patríte medzi ľudí ktorí nakupujú na poslednú chvíľu, nebojte sa, nie ste sami. Patrím k vám. Obzvlášť tento rok mi príde dosť ťažké niečo vymyslieť. Mám pocit že každý má všetko. Tiež sa vám to zdá?

Ak neviete čo pre babku, kamošku, maminu či inú ženu vášmu srdcu blízku – myslím si, že limitka Yves Rocher je to pravé. Má nádherné vianočné obaly a na výber máte širokú škálu produktov. Už len balzám na pery je roztomilí vianočný a zaručene poteší. Za seba rozhodne odporúčam telový balzám. 

Vydarené vône

V ponuke nájdete dve verzie limitky – v dvoch rôznych vôňach. Vanilkovú a vôňu lesného ovocia. Za mňa sú obe vydarené. Veľmi sa mi páči že nie sú príliš prehnané a sladké, pretože ich krotia bylinky či citrusy.

 

Limitka mi urobila neskutočnú radosť, za čo zastúpeniu Yves Rocher ďakujem. Vám všetkým, ak by sme sa už nečítali – nepísali, želám krásne a pokojné sviatky.

Hanka 😉

 

Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *