#MojaAvonSpirala

Za celý svoj život som vyskúšala jedinú Avon špirálu – SuperSHOCK. Napriek tomu, že je to už pár rokov špirála sa stále predáva a pre značku Avon ju považujem za ikonickú. Možnosť vyskúšať 5 rôznych Avon špirál podľa môjho výberu a nájsť tú, ktorá bude #MojaAvonSpirala som nemohla odmietnuť. Jednak pre moju blogerskú zvedavosť, a jednak pre to že ako obyčajná žena, ktorá používa maskaru takmer denne som ešte nenašla tú pravú. Mám svoje favoritky ale stále čakám na niečo lepšie.

Vedeli ste aké množstvo špirál má Avon? Ja až do okamihu keď som si mala zvoliť svoju testovaciu 5ku vôbec. V podstate ak viete čo chcete, mali by ste si tam vybrať hneď niekoľko možností práve pre vás. Pretože viem, čo zhruba od riasenky chcem, vybrala som si týchto 5:

Avon_maskara

Moje kritéria boli jasné. Nech je špirála predlžujúca, nezlepujúca. O objem mi nejde. Ideálne ale ak urobí až false lashes efekt. Všetky tieto riasenky mojim kritériam vyhovovali.

Po prvom pokuse som vylúčila hneď dve. Mark Big & Falshe lashes Volume maskara má pre mňa šialený aplikátor. Obrovký, nemotorný a stráááááášne zlepujúci. Taktiež na riasach nechávala žmolky. O riasy ako pavúčie nôžky záujem nemám. Ženám, ktoré ale hľadajú zahustenie by mohla vyhovovať. Aplikátor pri Superextend lengthening mascara (žltý obal) bol už o niečo viac pre mňa. Bohužiaľ aj táto maskara veľmi zlepovala. Nemám pocit že by nejak predĺžila. Moje riasy po nej vôbec nevyzerali dobre. Som skôr za prirodzenejší look. Z čias, kedy som nosila zlepené 4 riasy som už vyrástla.

O prvé miesto sa teda pobili: klasická SuperSHOCK, SuperSCHOK volume a Winged out špirály. A že to bolo tesné….

mascara

#MojaAvonSpirala

Tretie miesto u mňa získala Winget out mascara, ktorá je sama o sebe skvelá a robí krásne prirodzené riasy. Naozaj urobí Winged out efekt, no mne tento efekt nepristane. Želala by som si väčšie predĺženie. Medzi sestrami z rady SuperSCHOCK to už potom ale bolo naozaj tesné. SuperSCHOCK MAX VOLUME robí  úžasne predĺžené riasy. Dodá aj objem ale riasy zvládne oddeliť. Efekt mušacích nožičiek sa nekoná. Nie je to však pre mňa maskara na každý deň, je až príliš príliš ak mi rozumiete… Preto u mňa zvíťazila maskara od AVONu ktorú som vyskúšala pred pár rokmi ako jedinú. Klasická a ikonická SuperSCHOCK. 

Z maskár, ktoré som mala možnosť vyskúšať je za mňa Avon SuperSHOCK najlepšia. Riasy nádherné a viditeľne predĺži. Dodá len jemný objem čo mne osobne vyhovuje. Nezlepuje, nezanecháva žmolky, neopadáva a nerobí machule. Pri tom všetkom vyzerá veľmi prirodzene. Je proste rafinovaná, ženská. Taká Femme Fatale medzi maskarami. A to sa mi na nej páči. Rozhodne ju môžem označiť ako #MojaAvonSpirala

Skúšali ste niekedy špirály od AVONu? Máte medzi nimi tú svoju? Označte ju na Instrame ako #MojaAvonSpirala

Hanka 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *