Dove SUMMER REVIVED

DSCN6763

Máj ma sklamal! Bol daždiví. Ja som človek čo už v marci mal kompletný letný šatník (v podstate iné veci ani nenakupujem a zimu prežívam) a čakala som že máj bude horúci a slnečný. Ale bol daždiví. Jedinú výhodu to malo. Mohla som naozaj objektívne otestovať novinku od Dove. Telové mlieko ktoré by malo pokožke dodať ľahký opálený vzhľad. Tak som ho používala celý máj a testovala bez vplyvu slnka. A výsledok?

May disappoint me! It was rainy. The only advantage it had. I could really objectively test new product from Dove. Body lotion which should deliver  skin light tanned look. So I used it the whole of May and tested without affecting the sun. The result?K testovaniu som obdržala obe varianty ktoré môžete kúpiť – Pre svetlú až strednú pleť a pre stredne tmavú až tmavú. Ja som jasná bledulka a tak som testovala verziu pre svetlú pleť. Druhý produkt som dala mojej švagrinej, ktorá je tmavý tip a rýchlo sa opáli.

For testing, I received two variants that you can buy – for light to medium skin and for medium-to-dark. I am clear light skin tone so I tested the versions for fair skin. The second product I gave my sister in law who is dark tip and fast tans.

DSCN6770

DSCN6760

Ako prvé chcem opäť pochváliť Dove za dizajn balenia. Úzke balenie pôsobí luxusne a krásne sa sním cestuje. Veľké plus je, že otváranie je hlavou dole a tak celý produkt steká a nie je nutné ho pri konci dolovať.

I want to say: Thank you Dove for packaging design! Tight packaging acts luxurious and  traveling with this packaging is great! A big plus is that the opening is upside down so the whole product runs down. 

DSCN6769

DSCN6765

Na čom sme sa obe zhodli je, že krém príjemne vonia. Je ľahučký a krásne hydratuje vďaka „cell moiustruises“ technológii. Nevýhoda je, že zanecháva lepkaví pocit. Avšak nič hrozné. Telového mlieka je však zvýšená spotreba, nakoľko sa rýchlo vsakuje a tak ho na použitie miniete naozaj veľa.

DSCN6766

On what we both agreed is that the cream has a pleasant smell. It is an easy consistency and beautifully hydrated. The disadvantage is that it leaves a sticky feeling. But nothing terrible. Body lotion is rapidly absorbed and then you spend a lot of product for one use.

DSCN6767

No a poďme na to, čo vás zaujíma najviac. Samotný efekt. Musím povedať že v tomto ma telové mlieko sklamalo. Ako bledulka ktorá sa veľmi neslní, som dúfala vo výraznejší efekt. Je pravda, že moje bledé telo po používaní produktu dostalo ľahučký nádych „slnkom pobozkanej pokožky“ ale nič extra. na fotkách to snáď ani nevidieť. V reále trochu áno, babka mi pochválila nohy s otázkou „Kde som sa v tomto počasí opálila?“. Švagrinka má pocit že jej krém zvýraznil opálenie.

So let’s do what interests you most. The actual effect. I must say that in this body lotion disappointed me. As light skin tone, I’m hoping for a stronger effect. It is true that my pale body after using a product got an easy touch „Sun-kissed skin“ but nothing extra. You did not even see it on the pictures before and after. In real, little yes, my grandmother complimented legs with the question „Where am I got tannedin this weather ?“. Sister in law feel that it highlighted her tan.

summerrevivedPRED

20160530_131432

Telové mlieko samo o sebe je veľmi príjemné. Efekt opálenia ma sklamal – čakala som trocha viac. Ako samoopaľovací produkt vám toto telové mlieko odporučiť nemôžem.Na jemné priopálenie pred letom nie je vhodný. Myslím si že produkt je vhodnejší skôr na leto, na dovolenku ako telové mlieko na zvýraznenie a predĺženie trvácnosti opálenia.

! Pozor! nepoužívať ako mlieko na opaľovanie neobsahuje SPF!

Body lotion itself is very enjoyable. Effect tan disappoint me – I expected a little more. As a self-tanning product I can´t recommend this. For fine tan before the summer is not suitable. I think that the product is more appropriate to summer, on holiday like lotion to highlight and prolong a tan.

! Caution! Do not use as sun lotion does not contain SPF!

 

Poznáte toto mlieko? Vyhovuje vám? Opálilo vás?

Do you know that milk? Suits you? Sunbathed you?

Hanka 😉

Comments

 1. Lenka Bořecká

  Vypadá fakt luxusně. 🙂 Sama s týmto produktem zkušenosti nemám, ale nemyslím si, že by to mělo dělat nějaký výraznější efekt opálení. Myslím, že to má být jen jakési sjednocení a prozáření, pokud se nepletu. Já jsem taky bledule a ani se neopaluju, se samoopalováky mám zkušenost, ale většinou špatnou, protože dělají mapy a neudělají pěknou přirozenou barvu. Možná bych po tom i sáhla, nevypadá to špatně.

  1. Post
   Author
   another

   Lenka tento mapy nerobí a farbu dodá naozaj prirodzenú ale iba veľmi veľmi jemnúúúú….každopádne ako telové mlieko je fantastické 🙂

 2. Bilberry Day

  Škoda, že ten efekt je taký slabý. Ja rada používam samoopalovák celoročne na oblasť krku a dekoltu a najviac osvedčený je zatiaľ Alverde samoopalovák. Ale rozmýšľam, že ho vyskúšam na zimu, tam mi postačí aj jemný efekt.

  1. Post
   Author
 3. moon

  Telové mlieko vyzerá skvelo a má naozaj pekný obal 🙂 použila som zatiaľ málo samoopaľovákov takže s tým nemám moc skúseností… a nie si sama koho naštvalo toto májové počasie tiež som už bola pripravená na pekné počasie a samé búrky boli 🙂

  1. Post
   Author
   another

   Veru! Aj teraz každý deň aspoň sprchne ale už sú gorúčavy ako sa patrí! Ja som sa asi zle narodila lebo ja cely rok prežívam … v lete a v slnečných dňoch so najšťastnejšia 😛 zmýlila som sa v krajine 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *