SK/EN:Novinky značky Lactacyd/ Lactacyd news 1.časť/part

DSCN6882

Spoločnosť Omega Pharma mi zaslala na otestovanie ich novinky. Medzi nimi aj množstvo produktov značky Lactacyd. Vyskúšala som ich a dnes vám ich všetky predstavím. Ako iste viete, ja produkty na intímnu hygienu zbožňujem a dnes mám pre vás aj ďalšie spôsoby ako novinky od Lactacydu môžete ešte využiť…

Omega Pharma has sent me to test their new products. Among them was many products from brand Lactacyd. I tried them and today I´ll want introduce them to you. As you know, I am intimate hygiene products fan and I love use them different ways (not only for intimate hygiene). How? I tell you today!

  1. Lactacyd pharma

Produkty, ktoré vám predstavím ako prvé, sú z rady pharma a dajú sa kúpiť iba v lekárni. Majú liečivé účinky vďaka ktorým pomáhajú riešiť a predchádzať infekciám a zmierniť nepríjemné pocity s tým spojené.

Products that I will introduce first, are from Lactacyd pharma and can be purchased only in pharmacies. They havehelp resolve and prevent infections and relieve discomfort associated with it.

DSCN6877

Lactacyd pharma s antibakteriálnou prísadou, pomáha zaistiť účinnú ochranu pred bakteriálnymi infekciami. A to všetko aj vďaka antispetickému tymiánu, ktorý je výborným pomocníkom pri zmiernení zápalu a podráždenia. Obsahuje aj ďalšie prírodné látky, ktoré eliminujú rast baktérii a tým predchádzaju vzniku infekcie a zápachu.

Lactacyd Pharma with antibacterial ingredient, helps to ensure effective protection against bacterial infections. And it’s all thanks to antisheptical thyme, which is a great help in reducing inflammation and irritation.It also contains other natural substances which eliminate bacterial growth, and prevent the occurrence of the infection and odor.

DSCN6878

Celú radu Lactacyd pharma musím pochváliť kvôli baleniu, ktoré obsahuje praktickú pumpičku. Produkt sa vďaka nej výborne dávkuje a je len na vás aké veľké množstvo použijete. Produkt s antibakteriálnou prísadou kúpite aj vo verzií praktických vlhčených obrúskov. Oba produkty s antibakteriálnou prísadou majú jemnú, takmer žiadnu vôňu.

A range of Lactacyd Pharma  I have to commend because of packages containing practical pump. The product is dispenses through it perfectly, and it’s up to you how much you´ll use. Product with antibacterial ingredient buy in a version of practical wet wipes. Both products with antibacterial ingredient have a mild, almost no smell. 

DSCN6879

Tip od Hanky: 1. Máte pleť so sklonom k akné? Lactacyd s antibakteriálnou prísadou používajte na tvár ako jemný čistič ráno aj večer. Najmä teraz v lete, keď sa potíme je pleť náchylnejšia na tvorbu akné – ktoré ako iste vieme je bakteriálneho pôvodu. Vďaka zloženiu mi pomohol už po 2 dňoch vyliečiť zapálené miesta a po týždni pravidelného používania obmedzil tvorbu vyrážok. 🙂

Tip od Hanky: 2. Potrebujete svoje štetce vyčistiť a zároveň ich zbaviť baktérii? Použite na to tento Lactacyd. Budete mať jemný antibakteriálny čistič, vhodný aj na štetce s prírodným chlpom.

DSCN6881

Tip by Hanka: 1. You have acne prone skin? Lactacyd with antibacterial ingredient use on the face as a gentle cleanser morning and night. Especially now in the summer when we sweat more, the skin is prone to acne formation – which as you know acne are of bacterial origin. Thanks to the composition helped me already after 2 days to heal inflamed site and after a week of regular use reduces the formation of pimples. 🙂

Tip from Hanka: 2. You need to clean your brushes and get rid of the bacteria from them? Use of this Lactacyd. You will have a gentle antibacterial cleanser suitable for brushes with natural hair.

DSCN6883

Ako ďalší s rady Lactacyd pharma som dostala aj variantu s antimykotikými vlastnosťami. Opäť chválim balenie s pumpičkou. Táto varianta má výraznejšiu, no stále príjemnú a jemnú vôňu.

As another Lactacyd Pharma I got the option of antimycotics properties. Again I praise packaging with pump. This option has a more pronounced, but still pleasant and delicate scent.

DSCN6884

Svojim špeciálnym zložením upokojuje svrbenie, pálenie a podráždenie spôsobené kvasinkovou infekciou. Je obohatený o výťažok s nechtíka lekárskeho čím prispieva k zachovaniu prirodzenej rovnováhy tam dole a zanecháva pocit sviežosti. Má mierne zásadité pH 8 vďaka ktorému potláča nadmernú kyslosť prostredia tam dole a tým zabraňuje rozvoju kvasinky Candida albicans. Ktorá spôsobuje kvasinkovú infekciu. Môže sa kombinovať s akoukoľvek gynekologickou liečbou. Čo je skvelé.

Its soothes itching, burning and irritation due to a yeast infection. It is enriched with marigold extract which helps to maintain the natural balance down there and leaves a feeling of freshness. It has a slightly alkaline pH 8 makes inhibits the excess acidity of the environment down there, preventing the development of Candida albicans. Which causes yeast infection. It can be combined with any gynecological therapy. 

DSCN6894

Efekt tohto produktu, nakoľko žiadnou infekciou netrpím som úplne otestovať nevedela. Avšak je pravda, že po tom čo som omylom použila nesprávny sprcháč na oné partie a trápilo ma štípanie, opätovná sprcha s týmto produktom pomohla okamžite upokojiť moje ženstvo. Myslím si že tento Lactacyd, by nemal chýbať v žiadnej výbave na dovolenku a špeciálne v lete – čase kúpalísk, jazier a verejných spŕch sa nestratí v žiadnej domácnosti obývajucej nežné pohlavie.

Tip od Hanky: 1. Pokiaľ ste na kvasinkové infekcie náchylné, prípadne beriete antibiotiká, ktoré by mohli takúto infekciu zapríčiniť, používajte tento Lactacyd ako svoju intímnu hygienu každý deň preventívne.

Tip od Hanky: 2. potrebujete si ručne oprať svoju spodnú bielizeň? Kašlite na prací prášok či mydlo, ktoré môžete zle vyžmýkať. Použite na opranie tento gél. Výborne vám prádlo vyčistí a vy budete mať istotu že vám takýto „prací prostriedok“ nenarobí šarapatu tam dole.

DSCN6885

I could not fully tested the effect of this product because I do not suffer any infection, . However, it is true that after I accidentally used the wrong Sprchac on one part and bothered me tingling, re shower with this product immediately helped to calm my womanhood. I think that this Lactacyd should not be missing in any equipment on  holidays and in the summer – a time of swimming pools, lakes and public showers.

Tip from Hanky: 1. If you are prone to yeast infections, or are taking antibiotics, which could cause such an infection, use this Lactacyd as your hygiene every day – preventive.

Tip from Hanky: 2. You need to hand wash your underwear? Use the gel for washing. It clean your underwear well and you can be sure that such a „washing powder“ will not irritate you  down there.

Nakoľko som sa rozpísala, drogerkové nové Lactacyd produkty vám predstavím v ďalšom článku.

Drugstore new Lactacyd products I will show you the next article.

Hanka 😉

 

Comments

  1. Pingback: SK/EN:Novinky značky Lactacyd/ Lactacyd news 1.časť/part - Najlepšie blogy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *