Novinky značky Panthenol

DSCN6895_800x600

Firma Omega Pharma mi okrem noviniek Lactacyd zaslala aj novinky značky Panthenol. A dnešný článok bude venovaný práve im.1. Panthenol chladivý sprej 

DSCN6897_800x600

Keď sa povie Panthenol, okamžite si predstavím sprej ktorý nosievame každoročne na dovolenku. Tento sprej obsahuje 10% panthenol a má chladivý efekt. Vďaka tomu priaznivo pôsobí práce na slnkom spálenú pokožku. D -Panthenol regeneruje a chladivý efekt uľaví od nepríjemného pocitu. Obsiahnuté vitamíny dodávajú pokožke potrebnú výživu.

DSCN6898_800x600

Tento sprej je skvelý a má u mňa aj iné využitie. Používam ho po depilácii voskom. Na takto podráždenej pokožke výborne funguje, regeneruje ju a chladivý efekt… chladí 🙂

2. Panthenol – telové mlieko s Aloe Vera

DSCN6899_800x600

Zatiaľ čo sprej je skôr sezónna letná záležitosť, toto telové mlieko je vhodné na celoročné používanie. Obsahuje 9% panthenol a aloe vera. Sľubuje regeneráciu a hydratáciu. Tento produkt však nie je nič pre mňa. Čo ale nevyhovuje mne môže niekomu inému.

Krém nezanecháva mastný film – vôbec. Extrémne rýchlo sa vstrebáva a pokožka je hneď suchá. Pre niekoho výhoda – mne to dosť prekáža. Mám pocit nenakrémovania sa a potrebu sa znova namazať.

DSCN6904_800x600

Telové mlieko má veľmi „mužskú“ vôňu. Áno… je veľmi fresh a citrusová ale tak veľmi až je pánska.

Keď sa nad tým zamýšľam, mlieko sa rýchlo vstrebáva a má pánsku vôňu – možno je určené primárne pre naše polovičky len to nikde nie je zmienené. 

Každopádne posledná nevýhoda pre mňa je, že štípe na oholené nohy aj ruky.

Panthenol sprej je dovolenkové must have. Je to kultová záležitosť bez ktorej si dovolenku už neviem predstaviť. Telové mlieko mi absolútne nevyhovuje ale možno práve pre veci ktoré mne nesedí vám bude.

Čo vy a panthenol? 

Hanka 😉

 

Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *