Letná limitka od Gliss Kur

DSC_0034_800x535

Ja viem. Leto sa nezadržateľne končí a ja chcem rozprávať o limitovanej edícii na leto. No lepšie trocha neskoro ako nikdy – nie? Navyše mňa slnenie pri mori ešte len čaká a verím že nie som jediná. Čaká ma horúci vzduch, slnko a slaná voda. Táto limitka je práve na to určená. 

Vo videu o dovolenkových nutnostiach, som rozprávala o tom aké je dôležité venovať vlasom osobitnú starostlivosť a regeneráciu práve v lete. V tomto období totiž vlassy vystavujeme slanej či chlórovanej vode a nadmernému slneniu na horúcom slnku. To všetko vlasy extrémne vysušuje. Spomínala som vám môj tip – pred opaľovaním si do vlasov striekam klasickú ochranu pred teplom (určenú na fénovanie či žehlenie vlasov). Tento rok to ale na dovolenke urobím inak. 

DSC_0036_800x535

Dostala sa mi do rúk limika od Gliss Kur, ktorá je ušitá na mieru pre letné slnko. Obsahuje extrakt z kvetu Monoi a  UVA/UVB filter vďaka čomu chráni a regeneruje slnkom namáhané vlasy. A ja si vravím: Konečne niekto prišiel na trh s takýmto produktom. A tak toto duo – šampón a kondicionér, už od júla poctivo používam. A môj názor?

DSC_0035_800x535

Oba produkty majú krásnu kvetinovú vôňu. Veľmi milo to prekvapilo, lebo Gliss Kur zvyknú mať vždy podobnú takú pre nich typickú orientálnu vôňu. Oceňujem že letná limitka fakt krásne exoticky vonia – predpokladám že za to vďačím kvetu Monoi.

DSC_0041_800x535

Priznám sa, že šampóny Gliss Kur nevyhľadávam práve preto, že moje vlasy zaťažujú a rýchlo sa mi po nich mastia – v tomto prípade je ale opak pravdou! Šampón vlasy nezaťažuje a po použití sú krásne, voňavé, lesklé ale nemastné.

DSC_0037_800x535

Po umytí vlasov, si ich jemne vysuším uterákom a do vlasov nastriekm vyživujúci kondicionér – ktorý nie je potrebné oplachovať. Má mliečnu konzistenciu. Vlasy prevonia a ľahko sa po ňom rozčesávajú. Plánujem ho striekať do vlasov aj pred opaľovaním ako UV ochranu.

DSC_0038_800x535

DSC_0039_800x535

Kombo má za úlohu zabrániť vysušovaniu vlasov, to ale naozaj neviem posúdiť nakoľko toto leto má dosť mierne počasie a nie je na slnenie náročné. Vlasy pôsobia „napapkane“, sú krásne hebké a lesklé. Nespozorovala som štiepenie končekov. A tak verím že aj vďaka tejto limitke sa prepracujem do jesene bez slami na hlave! Verím, že títo dvaja budú fajn parťáci k moru (aj keď sa obávam, že šampón dovtedy stihnem spotrebovať).

Ps.: GlissKur poprosíme takúto limitku aj budúci rok! 

Poznáte tieto produkty? Postrehli ste ich v drogérii?

Hanka 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *