Dove Advance hair series – nourishment and regenerate

So šampónom z tejto rady som mala tú česť už v zime a to vďaka DM boxu. Začiatkom tohto leto som na otestovanie od zastúpenia značky Dove dostala celú radu. Som za to veľmi vďačná pretože som vďaka tomu objavila dva fantastické vlasové produkty, ktoré sú dostupné bežne v drogérii. A… to sa len tak nevidí no nie?

DSC_0049_800x535

Regeneračná rada od Dove obsahuje výťažok z červenej riasy a keratín. Vďaka čomu by mala pomôcť regenerovať zničené vlasy, zanechať ich silnejšie a hladšie. Rada je vhodná aj pre farbené vlasy, ktoré ako iste viete ja mám.

DSC_0051_800x535

Čo sa týka šampónu, neohúril ma už v zime.Vlasy síce pekne vyčistí ale nevidím po ňom žiadnu extra službu. Vlasy sa po ňom rýchlo mastia.

DSC_0058_800x535

Kondicionér, rovnako ako šampón, považujem za veľmi priemerný. Moje vlasy sa radi zamotávajú a ťažko rozčesávajú a od kondicionéru čakám, že mi pomôže. Tento mi síce pomôže ale nie úplne a musím ho teda doplniť ešte tekutým nezmývateľným kondicionérom. Šampón ani kondicionér ma nedostali.

DSC_0057_800x535

Na druhej strane maska a olejové sérum napravili reputáciu celej rade. V podstate mám pocit akoby nepatrili k sebe. Narozdiel od šampónu a kondicionéru, masku a sérum radím k top produktom na vlasy, aké môžete v drogérii kúpiť.

DSC_0055_800x535

DSC_0056_800x535

Masku milujem! Používam ju PRED umývaním vlasov (nie počas, ako sa odporúča) a nechám ju pôsobiť aj pol hodinu. Kým na hlave nestvrdne a potom si vlasy umyjem. Po použití masky mám vlasy krásne, hebké, rozčesateľné, lesklé, uhladené… proste naozaj mám pocit regenerácie a vlasy vyzerajú zdravšie. Prirovnala  by som ju domácej maske na vlasy a považujem ju za najlepšie masku akú v drogérii aktuálne kúpite. 

DSC_0053_800x535

O tomto sére odvážne tvrdím, že šliape na päty produktu, ktorý mám z kaderníckeho sálonu. Prekvapivo spĺňa všetko čo sľubuje. Po použití sú vlasy vyživené, uhladené. S vlasmi sa dobre pracuje ale sérum ich nezaťažuje a nenecháva mastné. Super! Ďalší produkt z tejto rady ktorý radím k vôbec najlepším aké v drogérii nájdete.

DSC_0054_800x535

Rada od Dove obsahuje 2 výborne produkty, ktoré vám naozaj odporúčam. Čo sa ale týka šampónu a kondicionéru myslím si, že v drogérii nájdete aj lepšie.

Poznáte túto radu?

Hanka 😉

 

Comments

  1. Post
   Author
 1. Alex

  Vyskúšala som masku aj sérum a s obomi som už po prvom použití veľmi spokojná, lebo na mojich vlasoch naozaj vidieť ten rozdiel 🙂 navyše krásne voňajú 🙂 Ďakujem pekne za odporúčanie 🙂 Ešte by som sa chcela opýtať, ako často zvykneš používať tú masku?

  1. Post
   Author

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *