La palette ombreé

Keď ma oslovili z eshopu paradivka.cz, bola som nadšená. E-shop predáva kvalitnú vlasovú kozmetiku Kérastase a ďalšie produkty značiek, ktoré ja osobne považuje za tie lepšie. Samozrejme, nevedela som si vybrať čo vyskúšam ale nakoniec ma zlákala dekoratívka  L’Oréal Paris. Pretože som doteraz nemala možnosť ich produkty vyskúšať. Dnes vám prinášam recenziu na paletku LA PALETTE OMBREÉktorá síce sklamala moje očakávania, no rozhodne nepatrí do koša… navnadený? Tak poďme na recenziu!

dsc_0001_800x535

Balíček z eshopu mi prišiel do 48 hodín, čo považuje v dnešnej dobe už za štandard. Trochu nemilo ma prekvapil spôsob balenia. Balíček mi neprišiel dostatočne chránený bublinkami, aj keď je pravda, že sa cestou nič nepoškodilo.

Samotná paletka je balením dosť obyčajná a za mňa sklamaním. Čierny lesklý obal neurazí. Od značky L’Oréal som však čakala trochu viac ako nalepený nápis. Aspoň vytlačený ak nie gravírovaný. Proste trocha „luxusu“ ktorým sa značka prezentuje. Veď nálepky nelepí ani essece….

Trochu ma irituje nálepka, ktorú na obal nalepil samotný eshop na všetky produkty ktoré mi zaslal. Ešte som sa s tým nestretla. Neviem či to lepšia všetkým alebo len mne ako blogerke. Veľmi mi to prekáža, pôsobí to lacno, kazí celkový dojem a ničí obal, keďže po odlepení ostal obal ulepený a musela som ho čistiť aaaaa tak. Do budúcna by som bola rada ak by eshop upustil od tejto zvláštnej činnosti. No stretol sa s tým niekto?

dsc_0003_800x535

Obal nechajme obalom a poďme na obsah. Paletka v sebe ukrýva 10 očných tieňov, z toho 5 matných. Veľké zrkadlo s ktorým sa bez problémov nalíčite a celkom použiteľný aplikátor.

Očné tiene ma svojou farebnou kombináciou zaujali. Je to kombinácia ktorá sa tak často nevidí. Neutrálne odtiene prebíjajú farby ako zlatožltá, strieborná, modrá či fialová. Celkovo sú farby medzi sebou dobre kombinovateľné. S paletkou sa dá krásne vyhrať a vytvoríte ňou od denného až po veľmi výrazné večerné líčenie. Farebné odtiene zas dokonalo prebijú nudu. A na looky s paletkou sa samozrejme môžete tešiť aj na mojom YouTube.

dsc_0004_800x535

Tiene sú vo všeobecnosti stredne pigmentované a prášivé. Matné tiene sú dosť suché a akoby kriedové, extrémne prášivé a pomerne ťažko sa bledia. Čo opäť od „luxusnej“ značky, by človek čakal viac. A za cenu paletky sa dajú zohnať omnoho kvalitnejšie, napríklad Sleek.

Výnimku z tejto paletky tvoria odtiene žltej, striebornej a modrej ktoré sú zase naopak vysoko pigmentované a maslovité. Krásne sa blendia.

Druhý tieň z ľava – taký studeno hnedo – zlatý, používam každý deň. Je super. Len ho nanesiem na celé viečko a rozmažem do stratena. A pekné denné líčenie je na svete!

Paletka ma síce sklamala, no mala som na ňu vysoké očakávania. Kvalitou je to taký lepší priemer, ktorý rozhodne nepatrí do koša. Napriek tomu som si v nej našla svojho každodenného favorita. Farebná variabilita a malé rozmery paletky z nej robia ideál na cesty.

Na eshope paradivka.cz je množstvo kvalitných produktov zo starostlivosti o pleť a vlasy, na ktoré si brúsim zuby.

Hanka 😉

Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *