Správny čoko mix.

Veľmi sa na seba hnevám. Túto krásku mám doma už takmer rok a vôbec som vám o nej nepovedala. A pritom je to asi najlepšia paletka akú mám. Takúto vec si nesmiem nechať len pre seba a tak teda milé krásky – zoznámte sa. Horká čokoláda.

coko

Paletku som dostala od eshopu Makeup Revolution London na narodeniny, za čo by som sa im chcela ešte raz, veľmi pekne poďakovať.

Značka MRL má naozaj kvalitné produkty za prijateľné ceny a keď som na ich eshope videla túto krásku, vedela som že ma nemôže sklamať. Paletka má nápaditý obal, ktorý pripomína čokoládu. V tomto prípade ide o horkú čokoládu a tak aj obal je čierny. Z čokoládovej rady ponúkajú na výber množstvo paletiek a priznám sa bez týrania, že čierny obal mi príde najkrajší. Obal je dosť pevný a vo vnútri ukrýva veľké zrkadlo. 

cokoo

Presuňme sa ale k obsahu, kvôly ktorému som si paletku vybrala. Totiž paletka obsahuje presne také odtiene aké najčastejšie nosím. Matnú telovú a hnedé. Odtiene zlatej, marhuľovej a červenej.  Všetky moje obľúbené odtiene v jednej paletke. A tak bolo jasné, že musí byť moja.

Samotné tiene sú, ako sme pri MRL zvyknuté, skvelej kvality. Či matné alebo s trblietkami, tiene sú maslovité, jemné a skvelo sa blendia. Tiene s trblietkami takmer neprášia. Matné tiene prášia ale len minimálne – no pri matných tieňoch je prášivosť do istej miery normálna. Pigmentácia je luxusná.  Veď posúďte sami….

DSCN6790

DSCN6791

DSCN6792

Ani neviem čo povedať na záver. S paletkou som maximálne spokojná a deriem ju už rok. Páči sa mi kvalita tieňov aj farebné zloženie paletky. Všetkým ju vrelo odporúčam. Ak zvažujete kúpu paletky od MRL, zatiaľ som nevidela zlé recenzie. Dôkazom že robia pigmentované bomby, môže pre vás byť aj táto recenzia od Papi.

Hanka 😉

Zaujal vás tento produkt? Kúpiť si ho môžete na oficálnom eshope značky MRL. Ak hľadáte rýchle dodanie, odporúčam paletku kúpiť na vivantise.

Comments

 1. Papi Lapi

  Tak tá paletka je božská! Len by som sa trošku bála toho posledného radu do červena, aby nerobili tie farbičky „uplakané oči“. Budem sa tešiť, keď sem s tou paletkou hodíš niekedy nejaký makeup. Ja mám od nich dve čokoládové – bielu a hnedú (mliečnu). A musím sa priznať, že tá mliečna sa rýchlo stala mojim favoritom. Skvelá pigmentácia a aj kombinácie tieňov.. Musím ich konečne zrecenzovať a hodiť na blog, tvoja recenzia mi potom skvele doplní tie moje 🙂

  1. Post
   Author
   another

   Vôbec sa nemusíš báť uplakaných očí – napríklad na mojom youtube nájdeš video kde používam výýýýraznú červenú a vôbec nemám uplakané oči 🙂 práve naopak moje zelené pekne vykuknú…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *