Yves Rocher – Matný rúž na pery Grand Rouge

Že som na rúže maniak, to už asi tušíte. Milujem najmä tie tmavšie, výrazné a matné. Takže keď mi Yves Rocher poslala ich matnú novinku a v dvoch odtieňoch akoby na mieru pre mňa – veľmi som sa potešila. Sľubujú komfort, intenzívnu farbu a trvácnosť až na 8 hodín. Je to naozaj tak? To vám prezradím v dnešnom článku.

Matné rúže na pery Grand Rouge od Yves Rocher majú luxusné obaly, ktoré sú do detailu prepracované a mne sa veľmi páčia. V spodnej časti balenia je ukážka farby rúžu, čo je podľa mňa – človeka s miliónom rúžov nesmierne praktické. A rúže vďaka tomu ľahko rozlíšim.

Rovnako ako obal je prepracovaný aj samotný rúž. Veľmi sa mi páči reliéf loga YR. Ďalšia super záležitosť je tvar špičky rúžu. Vďaka nej, sa dá rúž dobre naniesť aj bez nutnosti kontúrky.

Rúž má veľmi príjemné krémové zloženie obohatené o vyživujúci olej z kamélie. Musím potvrdiť že rúž patrí ku komfortnejším matným rúžom a naozaj sa príjemne nosí. Po čase ma ale predsa len trochu vysúšať začne. Ale len trošku. Za krásny matný efekt som mu to ochotná odpustiť.

A aká je výdrž? Povedala by som priemerná. Rúž zvládne pitie, aj drobné jedlo. Po výdatnejšom jedle alebo niekoľkých hodinách nosenia ho ale je nutné poupraviť. 8 hodín nevydrží. Napriek tomu je to na komfortný matný rúž skvelá výdrž.

Produkt som si zamilovala, považujem ho za veľmi vydarený matný rúž a Yves Rocher chválim. Rúže práve vďaka komfortnému pocitu na perách často nosím. Ak hľadáte príjemný matný rúž, ktorý aj niečo vydrží – tento môžem doporučiť.

Skúšali ste? 

Hanka 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *