DULCIA natural – telový jogurt – levanduľa

Pred časom som sa rozhodla viac testovať, recenzovať ale hlavne používať prírodnú kozmetiku. Určite ste si to všimli. Keď som prechádzala ponuku prírodnej kozmetiky na našom trhu, ostala som milo prekvapená – tej Made in Slovakia je naozaj požehnane.

A rovnaká je aj značka Dulcia Natural – 100% Slovenská. Bolo mi jasné, že musím „okoštovať“ aj z ich tvorby. A tak sa veľmi teším že dnes vám poviem o luxusnom telovom jogurte ktorý troví až 90,2% zložiek z bioprodukcie! 

Ešte pred pár rokmi som vôňu byliniek v kozmetike absolútne nemusela. Dnes je všetko naopak. Asi starnem. Vôňu byliniek si veľmi užívam. Uvedomila som si, že takéto produkty hýčkajú aj moje zmysli a správna vôňa ma vie nádherne upokojiť a zrelaxovať.

Taký je aj telový jogurt od Dulcia Natural s vôňou levandule. 

Vôňa je, levanduľová. Tak naozaj levanduľová – nie umelo. A je úžasná. Telový jogurt používam po večernej sprche. Vôňa ma nádherné uvoľní. Po náročnom dni je to fantastické. Vôňa ešte chvíľu na tele vydrží, čo mi vôbec nevadí. A musím povedať, že sa mi aj lepšie zaspáva.

Okrem vône som sa zamilovala aj do obalov tejto značky. Majú nádherný dizajn. Uznajte. Taktiež mi je veľmi sympatické že uvádzajú % zložiek z bioprodukcie.

Produktu ako takému tiež nemám čo vytknúť. Má ľahkú konzistenciu ktorá sa pomerne rýchlo vstrebe a nesedí na pokožke. Po použití dlhodobo nemám pocit napnutej pokožky – teda jogurt aj naozaj pekne hydratuje. Páči sa mi, že základ tvorí ružová voda ktorá ako iste viete je môj veľký favorit. A mojej pokožke viditeľne prospieva.

Všimla som si že telový jogurt zmierňuje podráždenie pokožky po holení a takmer nemávam také červené bodky. Čo je za mňa úplna pecka.

Nadšená je slabé slovo. Zamilovaná. Nechápem prečo som tak dlho otáľala s tou prírodnou kozmetikou. Za seba samozrejme telový jogurt doporučujem – ak máte radi vôňu levanduľe.

Čo vy a Dulcia? Poznáte?

Hanka 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *