Konvalinka.sk – kvalitná prírodná kozmetika na jednom mieste!

Áno. Aj dnešný článok bude opäť o prírodnej kozmetike. Prírodná kozmetika je ale niečo, čím teraz žijem. Testujem ju. A postupne milujem. Keď som s prírodnou kozmetikou začínala, googlila som. A veľa! Zistila som že existuje množstvo eshopov a značiek prírodnej kozmetiky a postupne som sa v tom začínala strácať. Ako zistím, čo je naozaj kvalitné?

Natrafila som na Slovenský eshop – KONVALINKA.sk  Ich fiozofia mi bola hneď veľmi sympatická. Pod jednou strechou nájdete len kvalitnú prírodnú kozmetiku, pretože majitelia eshopu poctivo študujú zloženie. Predávajú len produkty, ktoré sami používajú. V podstate vyriešili môj zmätok a rozhodla som sa eshop vyskúšať. 

Eshop je prehľadný a vybrať bolo naozaj z čoho. Rýchlosť dodania bola štandardná – do 3 dní. Čo ma naozaj prekvapilo, bolo balenie objednávky. Jednoduché, kreatívne a milé. A nečakané. Veľmi ma to potešilo a vyčarilo úsmev na tvári. Eshop za toto veľmi chválim!

Bola som nadšená a to som ešte objednávku ani poriadne neotvorila. 🙂 A čo som si vybrala?

 

Pílingové mydlo s makom a mätou 

Vy viete, že rada na sprchovanie používam mydlá. Keď som sa šprtala na eshope veľmi ma zaujalo mydlo od značky MYLO.  Hneď ma oslovil názov – Žienka domáca. Zaujalo ma najmä zložením s makom.

Mak pôsobí ako píling. Jemne odstráni odumreté bunky a pokožku zanecháva hladkú. Mydlo dobre pení a vďaka zloženiu s olejom, pokožku nevysúša. Mäta na tele príjemne chladí, čo je na tieto teplé dni must have. Produkt som si veľmi obľúbila.

Medovka – organický balzam na pery

Balzam na pery s medovkou od značky Soaphoria, je za mňa veľké prekvapenie. Okrem hydratácie a príjemnej bylinkovej vône, som od neho nič nečakala.

Medovka lekárska pôsobí antisepticky a antibakteriálne. Balzam na pery sa mi osvedčil ako liečba, no aj účinná prevencia proti oparom. Od kedy ho používam pozorujem, že sa mi opary tvoria len minimálne. Navyše vôbec neprepuknú vo veľký pľuzgier. Verím, že je to vďaka tomuto balzamu – používam ho denne.

 

Organická kvetinová voda

Bez ružovej vody si svoju starostlivosť o pleť už ani neviem predstaviť. Používam ju denne, ako tonikum po čistení pleti. Rada skúšam rôzne značky, a tak som si prihodila k objednávke aj ružovú vodu.

Moja voľba padla na 30ml organickú  kvetinovú vodu z Damašskej ruže od značky NAVIA. Rozhodne to nebol krok vedľa. Je to jedna z naozaj kvalitných kvetinových vôd ktoré som skúšala. V zložení nemá alkohol ani konzervačné látky, len 100% destilát z Damašskej ruže.

Moja pleť to veľmi ocenila. Vďaka kvalitnej ružovej vode sa mi rýchlejšie hojí akné, mám pleť menej červenú a lepšie hydratovanú.

S nákupom na eshope Konvalinka.sk som veľmi spokojná.  Získali si ma nie len prehľadným eshopom, kvalitnou kozmetikou v ponuke, ale aj milým balením objednávky. Konvalinka.sk je jeden sympatický eshop!

Vybrala som si skvelé produkty, ktoré vám môžem doporučiť. Už teraz si brúsim zúbky na ďalšie produkty.

Hanka 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *