Jarné fajnotky od Yves Rocher

Na jar ma Yves Rocher potešila hneď dvoma záselkami noviniek. Produkty som si zamilovala a používam. Dnes sa s vami podelím o malé recenzie.

Jarný detox

Ak mi niečo zlepšilo deň, bol to tento PR balíček. Okrem produktov, obsahoval aj pohár so slamkou, limetku, mätu a návod na detoxikačnú limonádu. Milá pozornosť, ktorou ma Yves Rocher dostala.

Práve myšlienku jarného detoxu nesú aj novinky zo starostlivosti o pleť. Produkty sú určené na suchú pleť a pomáhajú zbavovať pleť nežiadúcich toxínov.

 

Denná a nočná starostlivosť suchú pleť hĺbkovo hydratuje, regeneruje a chráni pred toxínmi z vonkajšieho prostredia. A to najmä vďaka výťažku z Aphloie. Starostlivosť by mala redukovať vrásky, čo neviem potvrdiť.

Starostlivosť odporúčam naozaj len veľmi suchej pleti. Krémy majú veľmi hutnú konzistenciu. Vyhovovali mi na konci zimy, no ako prišlo teplé počasie sú na mňa „ťažké“.  Inak mi nezhoršili akné a musím súhlasiť, že krásne hydratujú.

Omnoho ľahšiu konzistenciu má krém (alebo až fluid) s SPF 30+. Denná starostlivosť s ochranným faktorom, je mojím aktuálnym favoritom. Je ľahká, rýchlo sa vsiakne a sedí mi aj pod make up. Po použití mám pleť rozžiarenú a vyhladenú. Oceňujem prítomnosť OF30+ veď letné slniečko je už tu!

Novinkou v rade Elixir Jeunesse je aj čistiači gél. Je určený na každodenné použitie a obsahuje jemné pílingové zrniečka. Vyzerá dobre, no ešte som ho neskúšala.

Obľúbené voňavky v jarnom obale

Yves Rocher na jar osviežilo aj balenia obľúbených vôni. Balenia sú hotové zberateľské kúsky. Vôňa Oui a l’Amour je ľahká, svieža a dievčenská. Taká na deň. Naopak vôňa Comme une Évidence  je ťažšia, hlšia a ženská. Zvolila by som ju skôr na večer.

Obe sú kvetinové, ale každá iná. Obe sa mi veľmi páčia. Jarné balenia sú limitky.

No a aby som vám na záver urobila radosť, tak sa budete môcť tešiť na súťaž o voňavku v jarnom šate. Už čoskoro.

Hanka 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *